Junior Consultant / Java Software Engineer

Hledáme

Chceš programovat ve velkém? Vyvíjej třeba největší a nejvyužívanější internetové bankovnictví v ČR!

V Profinitu se nám daří. Vyhráváme hodně projektů a je z čeho vybírat. Ať už tě baví vývoj front-end nebo back-end, určitě si vybereš.

Jaké máme například projekty?

  • Vlajkovou lodí je internetové bankovnictví, které jsme kompletně přestavěli a dlouhodobě ho spravujeme. Aplikaci využívá 1,5 milionu klientů a ročně vyřídí 100 milionů plateb. (J2EE, JSF, Spring Web Flow, IDE Intellij Idea 13).
  • Od základů jsme vybudovali internetový portál pojišťovny, který poskytuje online i offine řešení pro prodejce, klienty i back-office. (J2EE, Sybase ASE SQL Server, Enterprise Application Server).
  • Vyvinuli jsme nástroj ClueMaker, který pomáhá vyšetřovat podvody, rozplétat vazby, a to vše s pomocí matematiky. Napojením na veřejné rejstříky jsme získali možnost sledovat spletité vazby okolo nejznámějších českých kauz (JEE, OpenGL, grafové algoritmy).

Náplň práce

  • Využití a osvojení best practices v oblasti Java vývoje s využitím moderních Java frameworků
  • Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • Spolupráce se seniorními kolegy na návrhu a vývoji aplikací nad platformou J2EE
  • Možnost vedení menšího vývojového týmu - v závislosti na dosažených zkušenostech

Požadujeme

  • Být studentem minimálně 2. ročníku VŠ technického zaměření (informační technologie)
  • Školní znalost programovacího jazyka Java, výhodou C#, C/C++
  • Výhodou je znalost platformy JEE a Java vývojových frameworků
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Hradčany

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika