Senior Java Developer na ŽL - velmi zajímavé projekty

Hledáme

Vzhledem k rozšiřování svých aktivit hledá Profinit vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Senior JEE Developer. Jedná se o práci na velmi zajímavém a rozsáhlém projekt internetového bankovnictví pro našeho významného zákazníka - českou banku.

Náplň práce

  • participace na analýze a návrhu designu v rámci přidělených úkolů a oblastí na projektu
  • vývoj SW řešení, programování na základě funkčních požadavků
  • komunikace s business analytiky a testery
  • tvorba technické dokumentace
  • assembly, unit testování, výkonnostní ladění aplikace a odstraňování defektů

Požadujeme

  • min. 2 roky praktická zkušenost s programováním v jazyce Java
  • dobrá znalost platformy JEE
  • zkušenost s frameworkem Spring nebo s EJB
  • zkušenost s ORM, ideálně Hibernate nebo MyBatis
  • zkušenost s některým z webových frameworků – např. Spring MVC, JSF, Wicket, ZKoss...
  • znalost vývoje pro aplikační server WebLogic (Oracle Application Server) výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, důraz na pečlivost
  • schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)
  • schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • znalost anglického jazyka (alespoň pasivní, čtení dokumentace)

Nabízíme

  • práci na velmi zajímavém a rozsáhlém projektu pro významnou českou banku
  • tým otevřených a schopných lidí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika