Business analytik pro George Development HUB

Česká spořitelna a PROFINIT hledají kandidáty do společného, nově vznikajícího George Development HUB v Praze, který se bude věnovat rozvoji skupinové platformy George. V rámci rozšiřování svých aktivit hledáme kolegy na pozici Business Analytik.

Jedná se o jedinečnou příležitost spolupodílet se na vývoji nové platformy pro celou skupinu Erste Group, jehož součástí je i internetové bankovnictví České spořitelny. Čeká vás zajímavá a různorodá práce na projektu pro největšího hráče v oblasti financí & bankovnictví na českém a evropském trhu. Práce bude probíhat v prostorách ČS v Praze.

Hledáme

Pouze zkušené Business Analytiky a týmové hráče se společným cílem.

Náplň práce

  • Agilní vývoj a rozvoj aplikace George s moderní architekturou a s moderními prostředky
  • Aktivní komunikace s George týmy ve Vídni
  • Analýza a návrh architektury v doménové ucelené části platformy
  • Návrh a podpora provozu webových aplikací
  • Ladění požadavků a rozhraní napříč skupinou Erste Group
  • Prohlubování znalostí komplexního světa IT v bankovnictví, který vás nikdy nepřestane překvapovat

Požadujeme

  • Znalost UML a zkušenosti s modelováním
  • Znalost principů REST API
  • Angličtina (pokročilá úroveň nutností na zahraničním projektu s Vídní, v lokálních týmech si vystačíte s češtinou)
  • Vynikající komunikační a analytické schopnosti
  • Znalost principů návrhu webových aplikací a zkušenost s vývojem komplexních aplikací v týmech
  • Ochota pracovat v agilním týmu a otevřenou komunikaci

Nabízíme

  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení (v oblasti vývoje, softwarového inženýrství apod.) s možností získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon)
  • Příspěvek na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např. důchodové a životní pojištění, sport, relaxace apod.)
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika