Copywriter

Hledáme

Do našeho týmu hledáme interního Copywritera, pro kterého JEE není jen citoslovce nebo Java ostrov v Indickém oceánu. Naše společnost přes 20 let úspěšně dodává řešení v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů, data science a business intelligence po celé Evropě.

Náplň práce

  • Příprava textů odborných i neodborných
  • Spolupráce na tvorbě obsahu s našimi specialisty

Požadujeme

  • Vynikající češtinu a radost ze psaní
  • Pečlivost a samostatnost
  • Přehled v IT oblasti
  • Zkušenosti s digitálním marketingem výhodou
  • Velmi dobrou angličtinu slovem i písmem

Nabízíme

  • Skvělý tým
  • Zajímavou práci ve vile v centru Prahy
  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky a benefitenky, mobilní telefon, týden dovolené navíc po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10 000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Společnost otevřených a schopných lidí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika