iOS/Android Developer

Hledáme

Vzhledem k rozšiřování svých aktivit hledá Profinit vhodné kandidáty/kandidátky na pozici “iOS/Android developer” v oddělení Professional Services pro Českou republiku.

Náplň práce

  • Analýza, návrh, programování, testování a podpora aplikací pro mobilní zařízení (iOS, Android)
  • Tvorba prototypů na základě rámcových business myšlenek
  • Poskytování technických konzultací klientům

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • Znalost programování pro platformy iOS a/nebo Android
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro požadované platformy minimálně 1 až 2 roky
  • Vlastní aplikace na iTunes nebo Android Market velkou výhodou
  • Znalost platformy Java/JEE výhodou
  • Znalost SQL a databázových systémů (Oracle, MSSQL, ...) výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Rozmanité projekty s moderními technologiemi především v bankovním, finančním a utility sektoru
  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti každého konzultanta
  • Možnosti dalšího profesního růstu, kvalitní školení
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Definovaný proces kariérního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnosti využití zaměstnaneckých benefitů (sportovní a relaxační aktivity, mobil, týden dovolené navíc, ...)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant k dispozici firemní vůz i pro soukromé účely
  • Příjemné prostředí, atraktivní pracovní prostory, společnost otevřených a schopných lidí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika