.NET ENTHUSIAST

Hledáme

Máš rád moderní .NET a front-end technologie? Baví Tě práce v agilních týmech se super kolegy a tykáš si s .NET Core, Angular 4+, ASP.NET, .NET Framework? Pokud jsi nadšenec do vývoje nových modulů SW a nekamarádíš se s technickým dluhem, můžeš být náš kandidát!

Pracovat budeš třeba na projektu rozvoje pobočkového systému pro Českou Spořitelnu, na řešení zaměstnaneckých benefitů pro Edenred nebo systému elektronických pohledávek pro další přední českou banku.

Náplň práce

  • Analýza a návrh architektury
  • Programování, testování a podpora systémů
  • Poskytování technických konzultací klientům
  • Možnost vedení týmů a vývojových projektů

Požadujeme

  • Nadšení pro učení se nových věcí a osobnostní růst
  • Týmovost s pozitivním přístupem k práci
  • Komunikační a analytické dovednosti
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti computer science, software engineering
  • Znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost C# a ASP.NET
  • Pokročilá znalost platformy .NET
  • Znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
  • Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ velkou výhodou
  • 3 roky zkušeností na IT projektech v pozicích Architect, Senior Developer

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika