Integration Developer

Hledáme

Pro náš velký bankovní projekt, hledáme vhodné kandidáty na pozici integračního vývojáře.

Náplň práce

  • Design a vývoj integračních služeb v prostředí zákazníka
  • Vyhodnocení vstupů a podkladů od business zadavatelů a IT architektury
  • Poskytování technických konzultací klientům
  • Mapování služeb na všechny dotčené systémy (včetně schůzek se zástupci dotčených systémů)
  • Tvorba modelů a entit pro nové integrační služby
  • Tvorba požadované dokumentace dle standardů zákazníka

Požadujeme

  • IT vzdělání
  • Přehled a znalost oblasti integrace (znalost SOA výhodou)
  • Zkušenost s middleware technologiemi Oracle Service Bus, Tuxedo, JMS (WebLogic) a IBM MQ
  • Znalost technologií SOAP, XML, XSD, WSDL
  • Ideálně zkušenost z bankovního prostředí
  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5ti let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tychonova 270/2, 160 00  Praha-Hradčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika