Application Administrator

Hledáme

Pro nás rozsáhlý projekt v oblasti bankovnictví hledáme vhodného kandidáta na pozici Application Administrator.

Náplň práce

  • analýza příčin problémů v provozu svěřené aplikace, prioritizace provozních chyb
  • samostatné řešení daných provozních ticketů nebo jejich eskalace dalším týmům (vývojáři, správci dalších aplikací..)
  • automatizace opakujících se činností
  • komunikace s ostatními členy týmu 24/7 L2 podpory
  • občasné pohotovostní služby (po zaučení)

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost s administraci aplikačních serverů Weblogic/JBoss/Apache
  • znalost sql (Oracle)
  • znalost skriptování
  • znalost základů administrace OS (Windows, Linux)
  • znalost základů Java (výkonnostní parametry a optimalizace)
  • výhodou zkušenosti s monitorovacími nástroji (DynaTrace, OVO, Nagios ... apod.)
  • otevřená, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tychonova 270/2, 160 00  Praha-Hradčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika