Java Developer pro zahraniční projekty

Hledáme

Pro naše Evropské zahraniční zákazníky hledáme vhodné kolegy/ně na pozici Java Developer pro zahraniční projekty.
Uvítáme zkušenější i méně zkušené kandidáty.

Náplň práce

  • Programování nových funkcionalit na základě požadavků zákazníka
  • Testování a podpora dodávaných řešení
  • Poskytování technických konzultací klientům
  • Komunikace s ostatními členy vývojového týmu

Požadujeme

  • Zkušenost s Java verze 7 a vyšší (znalost JEE výhodou)
  • Základní znalost frameworků Spring a (Hibernate nebo My Batis)
  • Znalost Vaadin výhodou
  • Základní znalost knihoven Apache (Commons, Lang, atd.)
  • Základní znalost DBMS (Oracle, MSSQL, PostgreSQL)
  • Samostatnou a komunikativní osobnost
  • Komunikativní znalost AJ
  • Ochotu cestovat v rámci Evropy (v počátcích projektu i pobyt u zákazníka)

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tychonova 270/2, 160 00  Praha-Hradčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika