Junior DWH Analytik/Datový Analytik

Hledáme

Připoj se k našemu 200člennému týmu, který se zabývá datovými projekty. Spolu s nimi můžeš pracovat na největších datových skladech v ČR nebo jiných datových projektech, těšit se na řadu externích a interních jak odborných tak softskillových školení, a pokud budeš mít zájem, rozšíříš své znalosti i o jiné moderní vývojové technologie a oblasti.

Náplň práce

  • Analýza, návrh, vývoj a testování řešení v oblasti business intelligence - DWH, Informatica PowerCenter
  • Návrhy BI řešení a reportingu u zákazníka, především s využitím technologií Cognos
  • Analýza, návrh, implementace datové části informačních systémů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe zaměřeného na informační technologie, min. 2. ročník
  • Schopnost pracovat 3 dny v týdnu dle Tvého školního rozvrhu
  • Znalost SQL a základů databázových systémů (Oracle, MSSQL, ...), bez toho to fakt nepůjde 🙂
  • Znalost některé z technologií Informatica PowerCenter, Teradata, Cognos 8 BI, Power Designer výhodou (neboj, vše se naučíš)
  • Schopnost pracovat jak v týmu, tak samostatně (nehodíme Tě do vody, dokud nebudeš umět plavat)
  • Pečlivost a ochota postavit se novým zajímavým výzvám (naše projekty nejsou určitě nudné a rutinní)
  • Minimálně komunikativní znalost anglického jazyka (naše jazykové kurzy Ti k tomu pomůžou. Pokud angličtinu už máš v malíku, můžeš začít třeba se španělštinou či francouzštinou)
  • Chuť se neustále rozvíjet a pracovat na sobě (osobní a odborný rozvoj každého konzultanta je pro nás velmi důležitý)

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika