Javascript / Front-end Developer

Hledáme

  • Baví tě Javascript a tvorba moderních state-of-the-art webových aplikací?
  • Nestačí ti jen opisovat od Googlu, Facebooku a Amazonu, chceš se raději inovací v IT aktivně účastnit?
  • Máš realistickou představu nebo opravdový zájem zjistit, co obnáší profesionální vývoj software?

K našim vlajkovým referenčním projektům v této oblasti patří například internetové bankovnictví České Spořitelny, nový veřejný portál ČSOB nebo vývoj směnárny virtuální měny Bitcoin pro společnosti Dagensia.

Náplň práce

  • Návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • Vysoká míra zapojení do analýzy a na návrhu architektury
  • Vedení týmů a vývojových projektů – v závislosti od dosažených zkušeností a schopností

Požadujeme

  • VŠ technického (informační technologie) zaměření – uvítáme i stávající studenty
  • Pokud nesplňuješ požadavky na VŠ, potřebujeme alespoň pár let zkušeností s prací na IT projektech
  • Abys měl znalost Javascriptu nebo Typescriptu, HTML a CSS
  • Uvítáme, pokud budeš mít již praktickou znalost principů návrhu webových aplikací – layout, stylování, UX, responzivní design

Velkou výhodou jsou (ale pokud neznáš, naučíme tě:)):

  • Zkušenosti Angular nebo React
  • Jasné a podložené názory na správný návrh API REST-ových služeb

Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Profinit EU, s.r.o.

Kontakt

Jana Vlčková
Tychonova 270/2
160 00  Praha-Hradčany
Česká republika