Sales and Management

Jedná se o skupinu zkušených obchodních zástupců (Key Account Manager), jejichž úkolem je vytváření nových obchodních příležitostí u stávajících i nových zákazníků. Profinit také výjmečně hledá kandidáty do management týmu firmy s celkovou zodpovědností za její hospodářské výsledky, participující na vytváření celofiremní strategie a na řízení firmy.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice

Business development

Jedná se o skupinu zkušených konzultantů a odborníků s expertní znalostí konkrétní businessové a/nebo technické domény. Tito odborníci se aktivně podílí na obchodu a business developmentu a nesou spoluodpovědnost za finanční výsledky společnosti.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice

Backoffice

Backoffice reprezentuje interní pracovní skupinu, která řídí a podporuje obchodní aktivity společnosti a zajišťuje svou činností její bezproblémový chod. Jedná se o zaměstnance v oblastech finance, controlling, HR, IT nebo marketing.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice

Professional Services

Jedná se o skupinu expertů pokrývajících široké portfolio znalostí od analýzy a návrhu systémů až po testování, od světa business inteligence, datové či aplikační integrace až po vývoj softwarových systémů. Tito experti využívají svých znalostí při implementaci systémů pro naše klienty.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice

Outsourcing

Jedná se o skupinu expertů, jejichž prostřednictvím zajišťuje Profinit realizaci outsourcingových projektů, resp. obsazování konkrétních pozic u našich klientů.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice